La Cucina Nera

Dukelská třída 58
61400 Brno, Česká republika
Tel: 725606403
URL: http://www.lacucinanera.cz
Facebook: https://www.facebook.com/lacucinanera/
Kontaktní osoba: Petr Kolář
Logo La Cucina Nera
Pizzerie
Brno
Brigáda, Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr
Nástup Ihned, Dohodou

Do naší PIZZERIE v Brně hledáme na pozici pomocný kuchař/ka. Ideálně pro absolventa/ku oboru kuchař/ka. Praxe vítaná, ale není podmínkou.

V případě zájmu nám, prosím, zašlete svůj životopis a těšíme se na případnou spolupráci.

Nástup možný ihned / dohodou

Náplň práce

- příprava pizzy, nářez, mytí, jednoduché vaření aj.

- Provoz Kratký/Dlouhý týden

Požadujeme

pracovitost, zodpovědný přístup, iniciativu a flexibilitu. Chuť pracovat a rozvíjet se.

Nabízíme

dobré finanční ohodnocení, placená dovolená, přátelské pracovní prostředí, osobní rozvoj