Spojka Events

Pernerova 35
18600 Praha, Česká republika
Tel: 776005693
URL: https://spojujeme.cz/spojka-events/
Kontaktní osoba: Vera Novikova
Logo Spojka Events
Kongresový centrum
Praha
Hlavní pracovní poměr
40 000 - 70 000 Kč čistého
Čeština
Nástup Ihned

Hledáme zkušeného šéfkuchaře cateringu do nové moderní kuchyně Spojka Events v Karlíně pro gastro&event skupinu SPOJUJEME.

Náplň práce

Tvorba cateringového menu a kalkulace receptur
Zpracování nabídek cateringu na míru
Příprava cateringových akcí, buffetů, galavečeří,"Live Cooking"
Kreativní vymýšlení plateingu a servisu jídel
Příprava pokrmů České a mezinárodní kuchyně
Odpovědnost za HACCP
Řízení kuchařského týmu, plánování směn
Zásobování

Požadujeme

Zkušenosti s cateringem outdoor
Zkušenosti na obdobné pozici s vedením týmu podřízených
Samostatnost, spolehlivost
Znalostí skladování, zásobováníZnalostí mezinárodní kuchyně
Komunikativní angličtina

Nabízíme

Nové moderní zázemí
Flexibilní pracovní dobu
Stabilní plat + % bonusy
Možnost seberealizace a profesního rozvoje
Přátelský kolektiv
Budování svého týmu podřízených
HPP, nástup ihned

Moderní eventový prostor v Karlíně

Moderní eventový prostor v Karlíně s kapacitou až pro 300 osob a vlastní cateringovou jednotkou SPOJUJEME.