Spojka Events

Pernerova 35
18600 Praha, Česká republika
Tel: 776005693
URL: https://spojujeme.cz/spojka-events/
Kontaktní osoba: Vera Novikova
Logo Spojka Events
Kongresový centrum
Praha
Hlavní pracovní poměr
35 000 - 48 000 Kč čistého
Čeština, Angličtina
MS Word, MS Excel, MS Powerpoint, Storyous
Nástup Ihned

Hledáme provozního manažera pro nové eventové prostory Spojka Events a cateringovou jednotku SPOJUJEME.

Náplň práce

Co budete dělat
- kompletní příprava a odbavení potvrzených akcí (od setupu, přes servis až po úklid)
- zajištění dodání objednávek externího cateringu
- hlavní kontakt pro klienta v průběhu konání akce
- koordinace týmu brigádníků a celkový dohled nad akcí
- participace na plánování některých akcí
- zajištění veškerých provozních zdrojů (inventář, prádlo, dodatečný personál,...)
- zásobování, vedení skladového systému, inventury
- vedení pokladní knihy
- nábor brigádníků
- rozpis směn a zpracování podkladů pro výplatu mezd
- provoz technického vybavení prostorů
- úzká komunikace s dodavateli a kolegy
- udržování obou prostorů v reprezentativním stavu
- tvorba a průběžná aktualizace provozních manuálů
- koordinace úklidu, sanitace a běžných oprav v prostorech
- dohled nad dodržováním BOZP, PO a dalších nařízení

Požadujeme

- reprezentativní vzhled a příjemné, energické vystupování
- samostatnost a zodpovědnost
- časová flexibilita (pracovní doba dle akcí)
- relevantní zkušenosti z provozu events podmínkou (cateringová společnost, banketové oddělení 5* hotelu a pod.)
- předchozí zkušenosti s vedením týmu výhodou
- skvělé komunikační dovednosti
- pro-klientsky orientovaná osobnost, zkušenosti s komunikací se zákazníky podmínkou
- organizační schopnosti a multitasking
- pečlivost a orientace na detail
- cit pro estetičnost
- český jazyk na úrovni rodilého mluvčího
- anglický jazyk na pokročilé úrovni slovem i písmem
- manuální zručnost

Nabízíme

- rozmanitou pracovní náplň
- možnost aktivně se podílet na rozvoji celých projektů či jednotlivých produktů
- přátelský mladý kolektiv
- práci v krásných designových prostorech
- 35 000 Kč čistého + provize
- HPP na neurčitou dobu

Moderní eventový prostor v Karlíně

Moderní eventový prostor v Karlíně s kapacitou až pro 300 osob a vlastní cateringovou jednotkou SPOJUJEME.