Spojka Events

Pernerova 35
18600 Praha, Česká republika
Tel: 776005693
URL: https://spojujeme.cz/spojka-events/
Kontaktní osoba: Vera Novikova
Logo Spojka Events
Kongresový centrum
Praha
Hlavní pracovní poměr
30 000 Kč čistého + bonusy
Nástup Ihned

Hledáme kuchaře na přípravu cateringových akcí, buffetů, galavečeří, “Live Cooking“ v nové moderní kuchyně v Karlíně cateringové jednotky SPOJUJEME.

Náplň práce

– Příprava pokrmů České a mezinárodní kuchyně pod vedením šéfkuchaře
– Kreativní vymýšlení plateingu a servisu jídel

Požadujeme

– samostatnost a zodpovědnost
– předchozí zkušenosti v oboru
– flexibilitu a spolehlivost
– pozitivní vztah ke gastronomii

Nabízíme

– zodpovědnou a zajímavou práci
– motivující platové ohodnocení (základ 30 000 Kč čistého + bonusy)
– smlouva HPP na dobu neurčitou
– nejnovější technologie a vybavení
– příjemné nové pracovní prostředí
– zaměstnanecký slevový program
– možnost kariérního růstu
– flexibilní pracovní dobu dle harmonogramů akcí

Moderní eventový prostor v Karlíně

Moderní eventový prostor v Karlíně s kapacitou až pro 300 osob a vlastní cateringovou jednotkou SPOJUJEME.