Andaz

Senovážné náměstí 31
11000 Praha, Česká republika
Tel: +420724102006
URL: https://www.hyatt.com/en-US/hotel/czech/andaz-prague/prgaz?src=vanity_andazprague.com
Kontaktní osoba: Gabriela Šimšová
Hotel
Praha
Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr
dle zkušeností (základ plus po
Čeština
Nástup Ihned, Dohodou

Příběh hotelu Andaz začíná velkou vášní objevovat svět pohledem našich hostů. Cílem je probudit jejich smysly jedinečnými lokálními zážitky a proto nyní hledáme:

Kuchař/kuchařka (možný i částečný úvazek)


Vítáme profesionály s vášní pro mimořádnou úroveň zákaznických služeb, kteří budou plnit přání našich hostů s nadšením a pečlivostí sobě vlastní.

Náplň práce

Záleží nám na vašem osobitém stylu i vašem osobním příběhu! Pracovní prostředí hotelu Andaz umí být velmi náročné, ale zároveň váš talent a nasazení opravdu ocení. Ať již formou kariérních příležitostí, profesním naplněním nebo tím, že se u nás budete cítit skvěle. Pokud jste připraveni přijmout tuto výzvu, pak se na vás v hotelu Andaz těšíme.

Mimochodem, Andaz znamená v hindštině „osobní styl“ - přidejte se k nám a vyjádřete svůj Andaz!

Požadujeme

Co požadujeme?

Lásku ke gastromonii a vášeň pro vařeníVýjimečnou kulinářskou dovednostTýmovost a smysl pro detailSchopnost pracovat pod tlakemKomunikační schopnostiZnalost AJZnalost hygienických pravidel a HCCPFlexibilita

Nabízíme

A co dáváme na stůl my?

Skvělé místo pro práci v nádherném centru Prahy, v krásném Cukrovarnickém paláci, kde se psala historieMožnost využití ubytování v hotelech Hyatt po celém světě každý rokZažít jaké to je být hostem ve vašem vlastním městě s noclehem zdarma, večeří pro dva;Pracovní výhody: možnosti školení, plánování kariéry, slevy po celém světě, sociální aktivity;Mezinárodní pracovní zkušenosti s možností budovat kariéru i mimo ČeskoPracovat v týmu snů5 týdnů dovolenéMultisport kartuZaměstnaneckou jídelnu s jídlem zdarmaA spoustu drobností, které si zamilujete ?

Odpovědět na inzerát Uložit do oblíbených Vytisknout
Odeslat odkaz
Sdílet Inzerce zaměstnavatele

Andaz

Používáním webu společnosti Solution Factory, s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti se používají soubory cookie.