Švejk restaurant U Brázdů

Sokolovská 258
19000 Praha, Česká republika
Tel: 736118960
URL: http://www.svejkubrazdu.cz
Kontaktní osoba: Václav Jindra
Logo Švejk restaurant U Brázdů
Restaurace
Praha
Hlavní pracovní poměr
od 41.000,-

Švejk restaurant U Brázdů přijme fajn kolegu do kuchyně na pozici kuchař/ ka.

Naše restaurace s tankovým pivem zaujme především dobovou výzdobou a atmosférou dobrého vojáka Švejka, nabízíme plzeňské tankové pivo a kvalitní českou kuchyni.

Jsme typická česká kuchyně s prvky moderní gastronomie - držíme krok se současnými trendy.

Dbáme na kvalitu přípravy našich pokrmů.

Náplň práce

Režim krátký/ dlouhý týden od 7:00 - 21:30 hodin.

Náplň práce:

Spolupráce při přípravě polední nabídky.

Příprava a výdej jídel ze stálé karty.

Kontrola kvality připraveného pokrmu.

Požadujeme

Požadujeme hlavně spolehlivost, praxi a chuť do práce.

Schopnost pracovat v týmu pod vedením šéfkuchaře.

Nabízíme

Nabízíme Vám práci ve stabilní restauraci.

Smlouva na dobu neurčitou.

Skvělé finanční ohodnocení + bonusy.

Jistota výplaty včas je u nás samozřejmostí.

Placená dovolená.

Firemní oblečení.

Možnost účasti na seminářích, nebo kurzech.

Personální strava.

Fajn kolektiv.