Orea Spa Hotel Cristal

Hlavní třída 61
353 01 Mariánské Lázně, Česká republika
Tel: 728319557
URL: https://www.cristalpalace.cz/
Kontaktní osoba: Tereza Tintěrová
Logo Orea Spa Hotel Cristal
Hotel
Mariánské Lázně
Hlavní pracovní poměr
Nástup Ihned, Dohodou

Hledáte jistotu práce v silné a stabilní společnosti s dlouholetou tradicí?

Chcete zdokonalovat nebo nasbírat nové zkušenosti v oblasti hotelnictví?

Chcete využívat atraktivních zaměstnaneckých výhod, které najdete jen v hotelové branži?

PAK SE STAŇTE SOUČÁSTÍ NAŠEHO ENERGICKÉHO TÝMU ZAMĚSTNANCŮ OREA. Řetězec hotelů s dlouholetou tradicí dává příležitost každému, koho baví a těší hotelový svět a chce v něm něco dokázat! OREA v Mariánských Lázních provozuje hned několik provozoven: OREA Spa Hotel Cristal, OREA Spa Hotel Palace Zvon, OREA Spa Hotel San Remo, OREA Spa Hotel Bohemia a OREA Hotel Anglický Dvůr.

Náplň práce

- úklid pokojů a veřejných prostor hotelu

- péči o hotelový textil

- další úkony spojené s výkonem práce na pracovní pozici

Požadujeme

- chuť se věnovat této profesi

- praxe v oboru alespoň 1 rok

- schopnost pracovat samostatně (po zaučení)

Nabízíme

- pozici ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, vysokou úrovní služeb a moderními cíli

- možnost reálného profesního růstu

- přátelský kolektiv lidí, férový přístup a podporu vedení- pěkné finanční ohodnocení (základní mzda + příplatky a odměny)

- 4 týdny dovolené + 3 sick days

- stravování zdarma

- široké portfolio zaměstnaneckých benefitů: cafeterie, sick days, slevy na pobyty a stravování v rámci řetězce OREA HOTELS & RESORTS, penzijní připojištění, možnost ubytování a slevu na nabízené služby.

Orea Spa Hotel Cristal**** se nachází v samém srdci Mariánských Lázní, v blízkosti hlavní kolonády se Zpívající fontánou. Orea Spa Hotel Cristal**** nabízí ubytování v 86 útulně zařízených pokojích. Ve všech pokojích máte k dispozici LCD televizi se satelitem, minibar, trezor a vysokorychlostní Wi-Fi.