Aria Hotel

Tržiště 368/9
118 00 Praha, Česká republika
Tel: 225 334 111
URL: http://www.aria.cz
Kontaktní osoba: Richard Kolář
Logo Aria Hotel
Hotel
Praha
Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr
21500
Čeština, Angličtina
Nástup Dohodou

Aria Hotel Prague *****

Pro vyhlášený pražský butikový hotel Aria, který se již několik let drží na předních příčkách nejlepších hotelů v České republice, hledáme nového kolegu na pozici portýr/bellman.

Kromě krásného prostředí a zaměstnaneckých benefitů na Vás čeká pohodový tým, který Vás toho může hodně naučit!

Butikový hotel situovaný v srdci Malé Strany hledá vhodného kandidáta na pozici portýr/bellman. Nabízíme práci na 8-mi a12-ti hodinové směny v příjemném kolektivu v prostředí špičkového pražského hotelu.

Náplň práce

Vítání hostů, pomoc se zavazadly a asistence při ubytování

Parkování aut, organizace garáže

Udržování čistoty okolí vstupu do hotelu

Doručování balíčků a vzkazů

Práce je vhodná i pro absovlenty

Požadujeme

Nutnost českého/slovenského jazyka

Znalost anglického jazyka.

Příjemné vystupování

Zodpovědný přístup k práci

Časová flexibilita

Pečlivost a samostatnost

Řidičský průkaz skupina B (aktivní řidič)

Vhodné i pro absolventy

Zkušenosti z hotelového provozu výhodou, nikoliv nutností

Nabízíme

Práci v mladém, dynamickém kolektivu

Příjemné pracovní prostředí

Zaškolení při nástupu

Rozpis služeb na měsíc dopředu

Zaměstnanecké benefity (strava, vouchery, fin. bonusy, oděv, prádelna...)

Příplatky za noční směny

Práce na plný nebo i zkrácený pracovní úvazek, případně i jako brigáda pro studenty

Aria Hotel

Aria Hotel Prague je luxusní, hudební, butikový hotel s 51 pokoji v srdci pražské Malé strany. Hotel má 4 hudební patra, luxusní fine dining restauraci CODA se střešní terasou s úžasným výhledem na Prahu