Hotel Tetřeví Boudy

Dolní Dvůr 308
54344 Dolní Dvůr, Česká republika
Tel: 602611611
URL: http://tetreviboudy.com
Kontaktní osoba: Ingrid Gallasová
Logo Hotel Tetřeví Boudy
Hotel
Dolní Dvůr
Hlavní pracovní poměr
55000
Čeština, Angličtina
MS Word, MS Excel, MS Powerpoint, Alto

Pro Horský hotel Tetřeví Boudy v Krkonoších přijmeme posilu na pozici FB manager.

Náplň práce

- práce na HPP/ŽL
- Hlavní náplní práce je zajištění bezproblémového chodu kuchyně po stránce personální a gastronomické
- důraz na vysokou kvalitu připravovaných pokrmů
- specializace na moderní českou kuchyni
- zaměření na ekonomiku provozu hospodárné nakládání se surovinami
- sestavování jídelních lístků (a la carte, polední menu, sezónní menu, Silvestrovské menu atp.)
- tvorba rautových nabídek, coffee breaků a svatebních menu
- kontrola snídaňového bufetu
- kalkulace jídel, sledování foodcost
- udržování pořádku a čistoty v kuchyni, dodržování hygienických předpisů
- komunikace s dodavateli
- provádění inventur
- práce s programem Alto, vedení skladového hospodářství

Požadujeme

- dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem podmínkou, další jazyk výhodou
- uživatelská znalost MS Office (Word, Excel), znalost pokl. syst. Alto výhodou
- časová flexibilita
- zkušenost na obdobné pozici min. 2 roky, ideálně v hotelovém prostředí
- výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
- skvělý obchodní přístup zaměřený na klienta
- samostatnost a rozhodnost
- zvládání stresových situací
- výborné plánovací a organizační schopnosti
- loajalita vůči společnosti a týmu
- reprezentativní vystupování

Nabízíme

- odpovídající a motivující finanční ohodnocení
- atraktivní pracovní prostředí renomovaného kompletně zrekonstruovaného rodinného horského hotelu v srdci KRNAPu
- přátelský kolektiv
- závodní stravování
- ubytování