The Emblem Hotel

Platnéřská 111/19
11000 Praha, Česká republika
URL: http://www.emblemprague.com
Kontaktní osoba: Jakub Zich
Logo The Emblem Hotel
Hotel
Praha
Brigáda, Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr
28000 - 30000
Angličtina, Čeština
Nástup Ihned

Do našeho wellness, které je součástí 5* hotelu Emblem, hledáme vhodnou kandidátku/ kandidáta na recepci.

Náplň práce

Plná zodpovědnost za denní chod recepce a wellness centra včetně běžného úklidu, přípravy šaten apod.

Řešení rezervací, prodej produktů, řešení speciálních požadavků hostů, vystavování faktur, příjem financí

Objednávky a nákup zboží

Požadujeme

Reprezentativní vzhled a vystupování

Anglický a český jazyk na dobré úrovni

Flexibilitu a samostatnost

Nabízíme

Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv

Dobré platové ohodnocení

 Budeme se těšit na Vaši odpověď a případnou spolupráci.

Tým hotelu Emblem