the italians wine food

Strakonická 1
150 00 Praha 5, Česká republika
Tel: 735 175 913
URL: https://www.theitalians.cz
Facebook: https://www.facebook.com/winefoodmarket/
Kontaktní osoba: Eva Vymětalová
Logo the italians wine food
Restaurace
Praha 5
Hlavní pracovní poměr
40.000.-50.000 Kč
Nástup Dohodou

Jsme stabilní renomovaná firma s rodinným duchem. Jsme tým lidí, kteří mají rádi svojí práci i italský životní styl. Máme cit pro kvalitní potraviny původem z malých poctivých farem. Našim zákazníkům připravujeme vše, co je dobré, zdravé a italské.

Náplň práce

Rozmanitá práce v kuchyni typu italské trattorie (pasta, maso nebo ryby)

směny krátký/dlouhý týden

pracovní doba 9-22 (s hodinovou pauzou 16-17)

práce v mezinárodním kolektivu

Požadujeme

zájem o poctivou italskou gastronomii

lásku dobrému jídlu kvalitním poctivým ingrediencím

Nabízíme

Tvůj kariérní postup je bude limitován pouze mírou tvé snahy o profesní růst a vzdělávání.

Karta Multisport v hodnotě 400,- Kč, výuka italštiny, 50% příspěvek na výuku angličtiny, firemní nákupy se slevou 30%

Vážíme si kolegů, kteří u nás pracují dlouhodobě: za každý odpracovaný rok 500 bodů (Kč) za odpracovaný rok, jako součást odměny.

Pravidelná školení v oblasti italské gastronomie, 5x ročně poznávací cesty do Itálie za našimi dodavateli
Sportovní den, novoroční bowling, pravidelná firemní setkání, degustace a další firemní aktivity

Jsme společnost lidí s vřelým vztahem k Itálii a italskému způsobu života. Dovážíme výborné italské víno a poctivé potraviny provozujeme restauraci, obchod, kavárnu, cukrárnu a naše práce nás moc baví.
Inzerát kuchař do stabilní firmy italským rodinným duchem nebyl uložen do oblíbených. Přihlašte se prosím.