Resort Čapí hnízdo

Dvůr Semtín 1
259 01 Olbramovice, Česká republika
Tel: +420 724 739 579
URL: http://www.capihnizdo.cz
Kontaktní osoba: Ladislav Douša
Logo Resort Čapí hnízdo
Resort
Olbramovice
Hlavní pracovní poměr
dohodou
Nástup Dohodou

Máme pro tebe příležitost, stát se členem našeho kuchařského týmu.

·       Chceš pracovat v perfektním a moderním zázemí?

·       Chceš pracovat s čerstvými a zajímavými surovinami?

·       Chceš zdokonalovat své kuchařské techniky?

Pak Tě rádi přivítáme u nás, v Resortu Čapí hnízdo, na pozici KUCHAŘ / KUCHAŘKA.

Do práce budeš docházet pravidelně na krátký a dlouhý týden

Náplň práce

·       Příprava pokrmů ala cartové restaurace

·       Příprava akcí, kongresů, svateb a hotelových snídaní

Požadujeme

·        Měl by ses gastronomií bavit a mít týmového ducha.

·        Pozitivního, přátelského a týmového kolegu, který bude mít drive

·         Zodpovědného parťáka / parťačku, který má chuť pracovat jak s lidmi tak sám na sobě

·         Flexibilního člověka, který je ochoten do práce přijít a pomoci i nad rámec své pracovní doby, za což bude samozřejmě odměněn

Nabízíme

·          Při nástupu smlouva na HPP

·          Proplácení práce přesčas, proplácení příplatků za víkendy a svátky

·          Dovolená – 160 hodin / 20 dní

·          Po odpracování zkušební doby příspěvek na penzijní spoření

·          Benefity – příspěvek na stravování, firemní oblečení, možnost využití SPA & Wellness, bazénu, tenisových kurtů

·          Benefity – po 3 letech u společnosti nárok na zdravotní balíček v hodnotě 9.000 Kč, na čerpání preventivních vyšetření, očkování atd.

·          Skvělý pracovní kolektiv, který si vzájemně pomáhá a společně vytváří nezapomenutelné zážitky hostům

·          Kvalitní prostředí, ve kterém se dobře pracuje

·         Kvalitní zázemí, kde máte k dispozici vše, co ke své práci potřebujete

·          Možnost sebevzdělávání

·          Možnost ubytování mezi směnami