Švejk restaurant U Brázdů

Sokolovská 258
19000 Praha, Česká republika
Tel: 736118960
URL: http://www.svejkubrazdu.cz
Kontaktní osoba: Václav Jindra
Logo Švejk restaurant U Brázdů
Restaurace
Praha

Česká restaurace a pivnice přijme do svého kolektivu servírky a číšníky.

Jsme český řetězec Švejk.

Vaříme českou poctivou kuchyni a čepujeme Plzeňský prazdroj z tanku.

Jsme stabilní silná společnost fungující více jak 20 let nepřetržitě.

Náplň práce

Režim: krátký/ dlouhý týden.

Preferujeme práci na HPP, ale je možná i dohoda.

Pracovní doba: 11:00 - 23:00hodin.

Požadujeme

Požadujeme příjemné vystupování, komunikace se zákazníkem, spolehlivost, praxe v oboru bude výhodou, avšak můžeme zaučit.

Nabízíme

Smlouva na HPP, výborné platové podmínky, výplata vždy včas, personální benefity, přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí