The Emblem Hotel

Platnéřská 111/19
11000 Praha, Česká republika
URL: http://www.emblemprague.com
Kontaktní osoba: Helena Valtrova
Logo The Emblem Hotel
Hotel
Praha
Brigáda, Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr
27000-29000 Kč
Angličtina, Čeština
Nástup Ihned

Nabízíme volná pracovní místa na pozici číšník/servírka na obsluhu snídaní. Práce je od 5:00 do 12:00

Náplň práce

Pro hotel The Emblem Prague v centru Prahy, kousek od Staroměstského náměstí, hledáme lidi se zájmem o krásnou gastronomii.

Můžete se u nás naučit hodně nového, nabízíme proškolování a kariérní růst (v naší skupině máme vícero restaurací).

Nadstandartní platové ohodnocení.

Vše Vám rádi vysvětlíme u kávičky.

Požadujeme

Předchozí zkušenosti

příjemný vzhled a vystupování

dochvilnost

Anglický jazyk

Nabízíme

Smlouvu na HPP na dobu neurčitou

4 týdny dovolené

měsíční odměny na základě výsledků až 3 000 Kč. Plat je postavený na bází 27 000 Kč + 3 000 kč pohyblivá složka mzdy

Multisport kartu

Kariérní růst