Pivovarská restaurace Turnov

Na Lukách 669
511 01 Turnov, Česká republika
Tel: 739376413
Kontaktní osoba: Ing. Natália Žiaková
Restaurace
Turnov
Hlavní pracovní poměr
35.000 - 45.000

Pivovarská restaurace Na Lukách v Turnově přijme do týmu samostatného a pracovitého PEKAŘE/PEKAŘKU.

Turnovská pivnice s.r.o. je síť restaurací a pivnic v Turnově, v Praze, v areálu Obří sud Javorník v Jeřmanicích, Obří sud Libverda, v Příhrazech a ve Starých Splavech u Máchova jezera, které spojují řemeslná piva z Turnova. Turnovská pivnice se zaměřuje na českou kuchyni s moderními prvky. Více o nás se dozvíte na www.turnovskapivnice.cz.

Nabízíme práci v síti gastronomických provozů, zajišťujících mimo jiné výhradní distribuci piva z našeho pivovaru, poskytující základní jistoty a zajímavé finanční ohodnocení, vše v rámci smluvních vztahů, s možností seberealizace a karierního růstů ve stabilní a expandující české společnosti.

Náplň práce

Pekařské práce - příprava a zpracování těst, výroba chleba, pečiva a ostatních pekařských výrobků

Kompletní dohled nad celým výrobním procesem, přijímá, kontroluje a skladuje suroviny a pomocný materiál pro výrobu pečiva

Mísí těsta a směsi podle připravovaných výrobkůZdobení výrobků, doplnění náplní nebo jiné dokončení a zabalení

Uskladnění a příprava na expedici

Provádění testů a kontrola kvality surovin, polotovarů i hotového pečiva.

Požadujeme

Vyučení v oboru

Výhodou je praxe v oboru

Samostatnost, spolehlivost a loajalitu

Nabízíme

Férové jednání, mzda 35.000 - 45.000 Kč

Mzda kompletně přiznaná ve smlouvě a v pravidelném termínu na Vašem účtu

Multisport karta

Placená dovolená 4 týdny

Dotované stravování - OBĚDY ZDARMA

MOŽNOST UBYTOVÁNÍ (mezi směnami)Firemní benefity a slevy na firemní služby a ubytování v rámci společnosti

Práci v mladém kolektivu ve stabilní české společnostiMožnost profesního růstu

Nástup od březen 2023 anebo dohodou.

Zájemce prosíme o zaslání životopisu.

Budeme se těšit na setkání a na případnou spolupráci.