L'Osteria

Národní 135/14
11000 Praha 1 Nové Město, Česká republika
Tel: +420 739 292 779
URL: http://www.losteria.net
Facebook: L'Osteria
Kontaktní osoba: Lucie Lacko
Logo L'Osteria
Pizzerie
Praha 1 Nové Město
Hlavní pracovní poměr
Angličtina
Nástup Dohodou

Domácí pracovní prostředí s pravou italskou atmosférou. Práce v mladém kolektivu, který sdílí své záliby a kde můžeš kariérně růst – to vše je L’Osteria. Pracovat v L’Osteria znamená, stát se součástí naší LA FAMIGLIA, kterou spojuje láska k italské kuchyni. Naší chybějící ingrediencí jsi TY!

Zveme Tě, abys s námi vytvořil další pohodový tým v připravované pobočce  L’Osteria v novém projektu „Masaryčka“ a naplnil ji s námi životem.

Tvojí náplní práce bude komplexní zajištění hladkého chodu kuchyně, tzn. vedení týmu cca 15 kolegů a odpovědnost za krizové situace.

My od Tebe očekáváme výborné organizační schopnosti, znalost anglického jazyka, zbožíznalství a hygienických norem. Výhodou (nikoliv podmínkou) je praxe na stejné/obdobné pozici.

Nabídneme Ti práci v otevřené kuchyni v srdci naší nové restaurace, odpovídající finanční ohodnocení, spolupráci v mezinárodním týmu a příjemné pracovní prostředí.

Tak neváhej a pošli nám životopis nebo zavolej na tel.: 739 292 779.  

L'Osteria

Moderní designová restaurace v samém srdci Prahy. Hlasitá hudba a srdečný servis s živou atmosférou pravé Itálie, to je L'Osteria La Famiglia. Vždy pracujeme s velkou porcí Amore, s kapacitou 250 míst a velkou letní terasou jsme vždy vytížení na 100%. Čekáme právě na Tebe!!!!
Používáním webu společnosti Solution Factory, s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti se používají soubory cookie.