TURBO PIZZA, s.r.o.

Kaprova 42/14
11000 Praha 1, Česká republika
Tel: 724689115
URL: http://www.turbopizza.cz
Kontaktní osoba: Jan Krejčík
Logo TURBO PIZZA, s.r.o.
Pizzerie
Praha 1
Brigáda, Částečný úvazek, Externí spolupráce, Hlavní pracovní poměr
45.000 - 60.000
Nástup Ihned

Jsme TURBO PIZZA a už zde přes dekádu let zachraňujeme od hladu a krmíme hladové krky v menších i větších městech ČR. A díky tomu, že jsme neustále při chuti, připravujeme další a další města a nové příležitosti k rozšiřování byznysu. Proto, aby byl náš růst úspěšný, je zapotřebí na naší palubu přijmout a přivítat dalšího důležitého člena posádky!

Spouštíme tímto nábor pro našeho nového inženýra v depu, který nám bude míchat a doplňovat palivo pro naší společnou vítěznou jízdu.

Co se bude dít u nás v domě a mimo něj?


Chystáme otevření nových poboček v Karlovarském, Královéhradeckém, Středočeském, Ústeckém a v kraji Vysočina. Máš už klasické pizzařiny plné zuby a chceš sebe posunout na jiný level? Jestli je odpověď ano, tak čti dále. Jestli Budeš naše důležitá aktivní výjezdová jednotka, zodpovědná za proškolování pizzařů. Budeš u nastavování procesů a hlídání kvality služeb. Budeš napřímo komunikovat na každodenní bázi s vedením firmy. Připrav se, že budeš pravidelně cestovat po pobočkách. Není úplně důležité Tvé bydliště, nebudeš zaměřen pouze na jednu pobočku.


Nejdůležitější pro nás je, abys věděl neustále proč jsi zde, nechceme člověka, co hledá jen další přestupní stanici. Chceme, abys s námi sdílel budovatelský příběh a pokračoval v něm a tvá výplata neustále rostla. Chceme, aby se tato spolupráce s námi, stala tvou druhou rodinou.


Pro tento rok i následující máme velké plány aktuálně například spouštíme FOOD TRUCK, který nemá v ČR konkurenci. Tak pojď s námi do toho!


Co mít sbaleno k nám?


Musíš se u nás vyšvihnout jakou pizzař a člověk co naší branži těsta velice rozumí.
Jsi ve výhodě pokud přibalíš i něco navíc
Pokud jsi ambiciózní a chceš finančně i profesně každoročně růst. Pokud máš zkušenosti s řízením fast foodu či restaurace nebo zkušenosti s vedením malého týmu lidí.


Na čem si u nás můžeš pochutnat?


Nechceme tě lákat na různé typy benefitů, pro nás je maximálně důležité, abys věděl a pochopil proč jsi zde. Pokud se, ale budeš chtít např. kvůli této výzvě přestěhovat, podpoříme tě a určitě najdeme společnou řeč.
Budeš mít možnost být u rozhodování, jakým směrem popluje TURBO jachta v následujících letech. Přímý každodenní kontakt s vedením společnosti. Firemní události v ČR i zahraničí. Kariérní růst a začlenění se do vedení společnosti. A samozřejmě spousta pizzy :)

Zadělej těsto pro TVOU budoucnost!

Používáním webu společnosti Solution Factory, s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti se používají soubory cookie.