Alchymist Grand Hotel And Spa

Vlasska 24/330
11000 Praha, Česká republika
URL: https://www.alchymisthotel.com
Kontaktní osoba: Richard Kolář
Logo Alchymist Grand Hotel And Spa
Hotel
Praha
Hlavní pracovní poměr
Nástup Dohodou

Alchymist Grand Hotel & Spa na Malé Straně a hledá do svého týmu novou posilu na pozici Spa Manager/Managerka

Náplň práce

Spa Manager je odpovědný/á za celkový provoz a řízení Spa oddělení (bazén, sauna, fitness, masáže), včetně každodenního chodu. Zajišťování vysoké úrovně zákaznického servisu, řízení týmu terapeutů a řešení stížností klientů. Implementace a zlepšování Spa standardů a efektivní spolupráce s ostatními odděleními hotelu.

Požadujeme

-předchozí zkušenost na podobné pozici, samostatné vedení a řízení, plnění stanovených cílů

-vedení malého týmu terapeutů

-dobrou znalost cizích jazyků v mluvené i písemné formě, ochotu být součástí provozu

-zájem o obor, trendy a pozitivní vztah ke službám

-pozitivní osobnost plnou energie se silnou orientací na zákazníka

-vynikající komunikační a manažerské dovednosti

-odolnost vůči stresu, schopnost řešit krizové situace

Nabízíme

-práci na plný úvazek na dobu neurčitou

-příležitost pro osobní i profesní rozvoj a seberealizaci

-přátelský kolektiv lidí a férový přístup

-stravování na pracovišti zdarma

Inzerát Spa Manager/Managerka nebyl uložen do oblíbených. Přihlašte se prosím.