COMO Restaurant, s.r.o.

Václavské náměstí 45/818
110 00 Praha 1, Česká republika
URL: http://www.comorestaurant.cz/
Kontaktní osoba: Dušan Mackovič
Logo COMO Restaurant, s.r.o.
Restaurace
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
Čeština

Náplň práce

- pracovní doba od 5:00 do 18:00 v režimu krátký, dlouhý týden

- příprava pokrmů pro restauraci a bankety

Požadujeme

- vyučení v oboru
- chuť se učit novým věcem a stále se zdokonalovat
- zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, flexibilita
- dodržování bezpečnostních a hygienických standardů

Nabízíme

- perspektivní zaměstnání ve zcela nové moderní kuchyni
- možnost získání zkušeností ve velkém provozu
- přátelský pracovitý kolektiv
- dobré platové ohodnocení
- personální strava, Multisport karta a další zaměstnanecké benefity
- možnost přespání
- zázemí stabilní společnosti, smlouva na dobu neurčitou

COMO restaurant & cocktail bar patří k nejnavštěvovanějším pražským restauracím. Zakládá si na perfektním servisu, přátelském a zároveň profesionálním přístupu ke klientům a jejich maximální spokojenosti. COMO je synonymem kvalitní gastronomie. Koncept fusion kuchyně, který restaurace razí již několik let, se zařadil mezi trendy české gastronomie.