Bohemia Properties a.s.

Teplická 492
19000 Praha 9, Česká republika
Tel: +420 226 133 004
URL: http://www.janhotels.cz
Kontaktní osoba: Michaela Karbulková
Logo Bohemia Properties a.s.
Hotel
Praha 9
Hlavní pracovní poměr
Angličtina
MS Word, MS Excel
Nástup Ihned, Dohodou

Společnost Bohemia Properties a.s. je vlastníkem a provozovatelem čtyř hotelů v České republice, 4* hotel DUO a 4* hotel Leonardo v Praze, 5* hotel Růže a 4* hotel Old Inn v Českém Krumlově.

Moderní hotel DUO s 645 pokoji různých kategorií je jedním z nejlepších hotelů v Praze díky svým výborným službám, moderním pokojům a úžasné atmosféře. Stylová restaurace Formanka nabízí moderní českou a mezinárodní kuchyni a pokrmy těch nejlepších chutí. Pro konference a eventy lze využít nově vybavené konferenční centrum s velkým kongresovým sálem a 10 menšími konferenčními místnostmi. Ve sportcentru naleznete spoustu aktivit, jako například bazén, saunu, masáže a bowling.

Náplň práce

* Asistence hostům při příjezdu a odjezdu, zabezpečení plynulého chodu recepce 24 hodin
* Poskytování služeb hotelové recepce
* Práce s hotelovým softwarem Optima
* Úzká spolupráce s rezervačním oddělením hotelu
* Zajištění maximálního servisu hostů a jejich plné spokojenosti
* Účast na rozvoji a zlepšení činností oddělení Front Office

Požadujeme

* SŠ vzdělání
* Znalost práce na PC - MS Office
* Aktivní znalost anglického jazyka podmínkou, další jazyk výhodou
* Předchozí praxe není nutná, ale je vítána

Nabízíme

* Stabilní pracovní prostředí, hlavní pracovní poměr se mzdou až 24.000 Kč brutto
* 8 hodinové směny (40 hod. týdně)
* Možnost odborného růstu – jazykové kurzy, profesní vzdělávání
* Možnost karierního postupu
* Atraktivní pracovní prostředí v těsné blízkosti stanice metra Střížkov
* Odpovídající finanční ohodnocení, měsíční prémie, roční odměny, věrnostní bonusy
* Závodní stravování, příspěvek na penzijní/ životní připojištění
* Zaměstnanecké slevy na služby hotelu, závodní stravování
* 5 dní zdravotního volna nad rámec zákonné dovolené
* karta Multisport

Zaujala Vás tato pozice? Pokud ano, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis na hr@hotelduo.cz

Těšíme se na setkání v naší společnosti!