HERGETOVA CIHELNA

Cihelná 2b
11800 Praha 1, Česká republika
URL: http://www.kampagroup.com
Kontaktní osoba: Erik Takšony
Logo HERGETOVA CIHELNA
Restaurace
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
35-50.000,- příjem čistého
Angličtina
Nástup Ihned, Dohodou

Po dvanácti úspěšných letech provozu naši restaurace jsme připravili nový design jedné z nejatraktivnějších provozoven v Praze a změnu interiéru, kompletně zrekonstruovanou kuchyň a vesměs velmi příjemné pracovní prostředí.

Náplň práce

Klasický restaurační servis v týmu a s vlastním placem. Vyšší standard obsluhy, ale v neformálním stylu v příjemné atmosféře. Systém krátký-dlouhý týden. Vesměs obědový a večerní seatting.

Požadujeme

Profesionalitu, spolehlivost, zručnost, open-mind přístup k hostům a také kolegům. Reprezentativní vystupování a přátelskou komunikaci s úsměvem. Podmínkou je Anglický jazyk na normální komunikativní úrovni, praxe a vztah k moderní gastronomii . Své životopisy, případně motivační list, prosím zasílejte spolu s Vaši fotografií! Do předmětu zprávy napsat "SERVIS", děkuji.

Nabízíme

Nadstandardní možnosti k výdělku, prestižní a originální prostředí, jasná pravidla. V případě spokojenosti smlouva na dobu neurčitou.
Nejdůležitější je pro nás Váš přístup a zájem pracovat.

Nabízíme možnost zařídit Multisport kartu.

Jídlo a pití na pracovišti.

Až 10.000 Kč bonus za doporučení kolegů.
Datum nástupu je pouze orientační, možno ihned i později dle situace.
Schopné kolegy hledáme non-stop...