In Catering group

Libocká 10/64
16200 Praha 6, Česká republika
URL: http://incatering.cz
Kontaktní osoba: Luděk Vocílka
Logo In Catering group
Party-/Eventcatering
Praha 6

Ristorante Fabiano na Praze 6 přijme kuchaře&kuchařku na hpp. Nástup možný ihned.

Náplň práce

Samostatný kuchař na přípravu studené kuchyně, předkrmy, saláty atd. nebo kuchař na teplé, příprava mas, těstovin atd.

Požadujeme

Vyučení v oboru, bezúhonnost, pozitivní přístup a chuť učit se novým věcem.

Nabízíme

Mzda oficiální, zázemí silné firmy, možný kariérní růst, případný přesun mezi jednotlivými provozy, motivační ohodnocení, dovolená léto a zima, možnost ubytování v místě, pravidelná školení, mladý kolektiv, káva zdarma a další firemní benefity.