Hotel Prague Inn ****

28.října 378/15
110 00 Praha 1, Česká republika
Tel: 776807915
URL: http://www.hotelpragueinn.cz
Kontaktní osoba: Valerie Sváčková
Hotel
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
Čeština, Angličtina
MS Word, MS Excel, Hores
Nástup Ihned, Dohodou

****Hotel Prague Inn, na Václavském náměstí s přátelskou atmosférou hledá pro posílení teamu nového kolegu /kolegyni na pozici :Hotelová recepční na hlavní pracovní poměr.Požadujeme AJ slovem a písmem.Další jazyk výhodou. Znalost programu Hores je výhodou. Provize z concierge,zajímavé finanční podmínky,bonusy.
Svoje CV zasílejte prosím e-mail.

Náplň práce

-samostaná práce s hosty
- služby concierge, zajišťování dalších služeb dle přání hosta s osobním přístupem

Požadujeme

- komunikativní znalost AJ
- příjemné vystupování
- spolehlivost, pečlivost, flexibilita a aktivní zodpovědný přístup k práci

Nabízíme

- stabilní zázemí hotelové společnosti
- příjemné pracovní prostredi
- příspěvek na stravování
- nadstardantni platové ohodnocení
- bonusy, prémie