Hotel KING DAVID

Hybernská 42
110 00 Praha, Česká republika
URL: http://www.hotelkingdavid.cz
Kontaktní osoba: Ing. Abdo Shamekh
Logo Hotel KING DAVID
Hotel
Praha
Externí spolupráce, Hlavní pracovní poměr
od 30 000kč
Angličtina, Čeština
MS Excel, MS Word
Nástup Dohodou, Ihned

5* hotel v centru Prahy, 67 pokojů, lobby bar, restaurace, hledá kandidáta na pozici F&B SUPERVISOR

Náplň práce

- zodpovědnost za chod celé restaurace a lobby baru

- budování stabilního týmu – jeho zaškolení, motivace, hodnocení, rozvoj

- budete odpovídat za kvalitu zákaznického servisu - řešení stížností, nestandardních situací, reklamací

předchozí praxe v oboru podmínkou

Požadujeme

- zkušenosti ve stravovacím úseku 5* nebo 4*hotelu
- zkušenosti s vedením týmu
- organizační schopnosti
- časová flexibilita
- znalost kosher pravidel velkou výhodou

Strukturované CV a motivační dopis prosím zasílejte na email: hotel.director@hotelkingdavid.cz

Nabízíme

- práci ve dvousměnném provozu

Hotel si vyhrazuje právo odpovědět pouze zájemcům, kteří budou vybráni k osobním pohovorům. Ostatním účastníkům děkujeme.