HOTELTIME SOLUTIONS a.s.

Vinohradská 1899/112
130 00 Praha 3 - Vinohrady, Česká republika
Tel: +420 737 287 498
URL: http://www.hoteltime.cz
Kontaktní osoba: Martina Buričová
Dodavatele softwaru
Praha 3 - Vinohrady
Hlavní pracovní poměr
21.000 - 40.000 Kč
Čeština, Angličtina
MS Word, MS Excel
Nástup Ihned, Dohodou

HOTELTIME SOLUTIONS od roku 2002 poskytuje, vyvíjí a podporuje mezinárodní online property management řešení na 4 hlavních online produktech – HotelTime (hotely), Vento (restaurace), Libero (wellness), Confero (events). Nové pozice na supportu neotevíráme často a do týmu hledáme člověka, který s námi bude chtít růst.

Náplň práce

Koho hledáme?

Nového člena týmu zákaznické podpory na pozici Junior support specialist.

Co budete dělat?

Naučíte se pracovat v našich 4 hlavních systémech.
Budete přijímat požadavky zákazníků (tel., email, live chat, portál).
Řešit, procesovat požadavky na základní úrovni a pracovat s naší znalostní databází.

Požadujeme

Jakou o vás máme představu?

Umíte anglicky slovem i písmem.
Umíte ovládat PC a telefon na základní uživatelské úrovni.
Máte zkušenosti s chodem na recepci hotelu nebo z restaurace.
Rádi se učíte něco nového.
Jste komunikativní a výřeční.
Jste milý/á a ve vypjatých situacích umíte být neemotivní.
Máte pro-zákaznický přístup.
Pečlivost a svědomitost je vaší nedílnou součástí.
Umíte pracovat samostatně i v týmu.

Preferované PC znalosti

Nabízíme

Co Vám nabídneme?

Čistý nástupní plat 21.000 Kč, po zapracování růst mzdy.
Týmové odměny.
Práci na plný úvazek, kariérní růst ve firmě a vlastní specializaci.
Pracoviště skoro v centru - Vinohradská 112, Praha 3.
4 týdny dovolené, 2 sickdays.
Tým mladých lidí kolem Vás na stejné vlně.
Průběžné zaškolení do všech podporovaných produktů.
Slevu na nákup elektroniky.
Možný postup na další pokročilejší úrovně zákaznické podpory, které už školí zákazníky a cestují po světě.