Lemon Leaf

Myslíkova 14
12000 Praha 2, Česká republika
Tel: +420602210452
URL: http://www.lemon.cz
Kontaktní osoba: Aleš Staněk
Logo Lemon Leaf
Restaurace
Praha 2
Hlavní pracovní poměr
Čeština, Angličtina
MS Word, MS Excel
Nástup: 1.11. 2018

Hledáme mladého managera do restaurace v centu Prahy.
Předchozí praxe jako managera vítána, ale ne podmínkou.
Nutností je dostatečně dobrá angličtina slovem i písmem.
Preferujeme mladého muže s vlastním autem (případné nutné pojížďky, jenž jsou zřídka kdy, proplácíme).

Náplň práce

Práce zejména s obsluhou (formování směn, dohled nad jejich prací a pomoc ve špičkách), přijímání a školení nových zaměstnanců obsluhy, péče o zákazníky, ale i o objednávky nápojů pro bar. Příprava menu, nabídek (je nutné nebát se základní jednoduché grafiky na počítači), mailová i telefonická komunikace se zákazníky (50&50 česky a anglicky). Denní provoz kuchyně je zajišťován separátně (netýká se této funkce).
Systém existuje a je v pořádku, jedná se o převzetí funkce od po letech odcházejícího managera.

Požadujeme

Angličtina, vlastní auto (zřídka kdy k použití, které zaplatíme - ale nutnost), příjemný vzhled a vystupování, poctivost. Prosíme o životopis s fotografií.

Nabízíme

Velmi dobré finanční ohodnocení, časová flexibilita (vyjma času obědů a večeří). Mladý kolektiv (obsluha i kuchyň). Samostatná práce.

Lemon Leaf

Jsme na trhu již 16 let. Patříme k nejoblíbenějším restauracím v Praze. Máme velké množství stálých zákazníků. Snažíme se být k ním slušní a nabízet lepší služby, než ostatní.