Le Hotels Group

Ostrovní 32
11000 Praha 1, Česká republika
URL: http://www.le-hotels.cz
Kontaktní osoba: Jiří Vyšata
Logo Le Hotels Group
Hotel
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
Čeština, Angličtina
Alto
Nástup Ihned, Dohodou

Bistro & Café Grandior , který je součástí 5* hotelu Grandior v centru Prahy, hledá uchazeče na pozici Číšník - Servírka pro ala carte, se znalostí gastronomických pravidel a předchozí zkušeností. Znalost AJ podmínkou.

Požadujeme

- ochotu a nadšení pro službu, svědomitost, zodpovědnost
- komunikativní znalost angličtiny podmínkou
- znalosti z oblasti gastronomie a pohostinství

Nabízíme

- práce ve stálém kolektivu
- stabilní práce po celý rok
- dobrá dopravní dostupnost
- možnost rozvoje profesních a jazykových dovedností v rámci hotelnictví a cest.ruchu
- uplatnění osobních zkušeností a dovedností v praxi
- stabilní zázemí velké investiční a hotelové společnosti
- personální stravování
- kartu Multisport,50% slevu v restauracích Le Hotels, kurzy dalšího vzdělávání v oboru, firemní kartu do Zoo, zkušební noc v hotelu
- další benefity dynamicky se rozvíjející společnosti

Hotel si vyhrazuje právo odpovědět pouze zájemcům, kteří budou vybráni k osobním pohovorům. Ostatním účastníkům děkujeme.

PROHLÁŠENÍ: Odesláním a doručením životopisu souhlasím, aby Le-Investment, spol. s r.o., se sídlem Ostrovní 32, Praha 1, IČ: 25719041, vedená u rejstříkového soudu v Praze, zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení. Le-Investment, spol. s r.o., prohlašuje, že osobní údaje v životopise použije pouze k uskutečnění výběrového řízení a po uplynutí tří měsíců je zlikviduje a nebude tyto údaje předávat třetím osobám.
POUČENÍ: Udělený souhlas můžete kdykoli odvolat doporučeným dopisem do personálního oddělení Le-Investment, spol. s r.o., se sídlem Ostrovní 32, Praha 1. Máte právo k přístupu k Vašim osobním údajům, a to na adrese Le-Investment, spol. s r.o., se sídlem Ostrovní 32, Praha 1. Ochrana Vašich osobních údajů je dána § 21 zákona č. 101&2000 Sb.

Odpovědět na inzerát Uložit do oblíbených Vytisknout
Odeslat odkaz
Sdílet Inzerce zaměstnavatele
Používáním webu společnosti Solution Factory, s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti se používají soubory cookie.