Golden Well Hotel

U ZLATÉ STUDNĚ 166/4
11801 Praha, Česká republika
Tel: 225 987 256
URL: http://www.goldenwell.cz
Kontaktní osoba: Pavel Sapík
Hotel
Praha
Brigáda, Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr
Nástup Ihned, Dohodou

Pro vyhlášenou restauraci Terasa U Zlaté studně, která se již několik let urdžuje na předních příčkách v TOP 10 nejlepších restaurací v České republice, hledáme nového kolegu&kolegyni na pozici snídaňový/á kuchař/ka. Kromě krásného prostředí a benefitů, jsme hlavně pohodový tým. Těšíme se na Vás!

Náplň práce

-řízení provozu úseku kuchyně
-příprava A La Carte snídaní
-příprava bufetu na snídaně

Požadujeme

Vyučení a praxe v oboru - zahraniční praxe výhodou
Vysoké pracovní nasazení a schopnost pracovat pod stresem
Samostatnost, flexibilita, iniciativa, dynamická osobnost
Vysoká míra zákaznické orientace
Znalost moderní a klasické kuchyně

Nabízíme

Možnost učit se od šéfkuchaře jedné z nejlepších restaurací v ČR -Pavla Sapíka
Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
Práci v mladém a dynamickém týmu
Zajímavou a rozmanitou náplň práce
Benefity