Lemon Leaf

Myslíkova 14
12000 Praha 2, Česká republika
Tel: 721731604
URL: http://www.lemon.cz
Kontaktní osoba: Libor Beránek
Logo Lemon Leaf
Restaurace
Praha 2
Hlavní pracovní poměr
35.000,-

Zavedená thajská restaurace v centru Prahy, LEMON LEAF hledá do svého týmu kolegu na pozici kuchař.

Náplň práce

Příprava pokrmů studené a teplé kuchyně po zaučení šéfkuchařem - zejména thajská a světová kuchyně.

Požadujeme

Spolehlivost, flexibilita, kreativní a pozitivní přístup. Vyučení v oboru výhodou.

Nabízíme

Příjem cca 32-36.000 měsíčně, stravování a ošacení zdarma, placenou dovolenou. Přatelský kolektiv, férové jednání, smlouvu na HPP, krátký-dlouhý týden.

Lemon Leaf

Jsme na trhu již 16 let. Patříme k nejoblíbenějším restauracím v Praze. Máme velké množství stálých zákazníků. Snažíme se být k ním slušní a nabízet lepší služby, než ostatní.