Dolce Villa Hotel - Restaurace Burger Bar

Nebušická 93
16400 Praha 6, Česká republika
Tel: 737133581
URL: http://www.burgerbar.cz
Kontaktní osoba: Eva Ballošová
Logo Dolce Villa Hotel - Restaurace Burger Bar
Restaurace
Praha 6
Brigáda, Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr
Dle zkušeností a domluvy

Hledáme do svého týmu šikovného kuchaře, který má chuť k práci. Jsme menší a stabilní tým (někteří jsou s námi už od otevření v roce 2009).

Zaměstnání na hlavní pracovní poměr nebo i brigádně, nástup možný ihned.

Vaše životopisy prosím zasílejte na mail: sales@dolcevilla.cz

Náplň práce

- příprava a servis á la carte kuchyně, bankety, svatby, konferece, rauty

- správné skladování surovin a inventáře

- dodržovaní hygienických pravidel, HACCAP

- příprava kuchyně a skladů

- zajištění hladkého průběhu prací v kuchyni

Požadujeme

Požadujeme spolehlivost, zodpovědnost a týmové jednání.

Měl/a byste mít :

- chuť pracovat

- vyučení v oboru a praxe výhodou, ne podmínkou

- příjemné a profesionální vystupování

Nabízíme

- práce na HPP nebo DPP

- pestrou práci v příjemném týmu

- dlouhodobou spolupráci

- dobré platové podmínky

- jistou práci po celý rok

- parkovací místo