Bohemia Properties a.s.

Teplická 492
19000 Praha 9, Česká republika
Tel: +420 266 133 004
URL: http://www.janhotels.cz
Kontaktní osoba: Michaela Karbulková
Logo Bohemia Properties a.s.
Hotel
Praha 9
Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr
až 37.000 Kč včetně bonusů
Čeština, Angličtina
Fidelio

Společnost Bohemia Properties a.s. je vlastníkem a provozovatelem čtyř hotelů v České republice, 4* hotel DUO a 4* hotel Leonardo v Praze, 5* hotel Růže a 4* hotel Old Inn v Českém Krumlově.

Moderní hotel DUO s 645 pokoji různých kategorií je jedním z nejlepších hotelů v Praze díky svým výborným službám, moderním pokojům a úžasné atmosféře. Stylová restaurace Formanka nabízí moderní českou a mezinárodní kuchyni a pokrmy těch nejlepších chutí. Pro konference a eventy lze využít nově vybavené konferenční centrum s velkým kongresovým sálem a 10 menšími konferenčními místnostmi. Ve sportcentru naleznete spoustu aktivit, jako například bazén, saunu, masáže a bowling.

Náplň práce

* Plánuje, organizuje a řídí celý snídaňový provoz
* Dohlíží na kvalitu poskytovaných služeb, školí a trénuje podřízené
* Podporuje podřízené v profesním a osobnostním růstu
* Efektivně organizuje práci svých podřízených
* Podporuje příjemnou atmosféru a týmového ducha

Požadujeme

* Praxe na podobné pozici je výhodou, není však podmínkou
* Důležité je, aby tě to u nás bavilo a cítil/a ses fajn
* Otevřenou osobnost s chutí učit se novým věcem a rozvíjet své dovednosti
* Mít příjemné vystupování - s úsměvem jde všechno líp
* Být týmovým hráčem - tým je víc než jeden
* Komunikativní znalost češtiny a angličtiny
* Občasnou časovou flexibilitu

Nabízíme

* Zajištění startovacího ubytování pro nováčky s trvalým pobytem mimo Prahu a Středočeský kraj
* K férové mzdě navíc měsíční bonus 10% z hrubé mzdy, tipy, příplatky za práci o víkendu nebo ve svátek, finanční odměnu za kladné hodnocení od hostů a za doporučení nového zaměstnance, dárek k Vánocům a narozeninám a roční prémii
* Vstup zdarma do fitness a bazénu v hotelu DUO a 50% slevu na bowling
* Dotovanou kartu Multisport
* Zdrama jazykové kurzy angličtiny, němčiny a španělštiny nebo online vzdělávání Seduo.cz
* Možnost kariérního postupu
* Dotované závodní stravování
* Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
* 5 dní zdravotního volna a 20 dní dovolené
* Zaměstnanecké slevy na služby hotelu

Zaujala Vás tato pozice? Zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis na hr@hotelduo.cz

Těšíme se na setkání v hotelu DUO!