Aloha bar, Jewel bar, Hangar bar & Venue Praha

Dušní 11
11000 Praha 1, Česká republika
URL: http://www.alohapraha.cz
Kontaktní osoba: Viktor Kunert
Logo Aloha bar, Jewel bar, Hangar bar & Venue Praha
Bar
Praha 1
Brigáda, Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr, Externí spolupráce
160,- / 180,- Kč hodina
Čeština, Angličtina
Nástup Ihned, Dohodou

Do Aloha Baru, který je známý výbornými snídaněmi, brunchem, saláty, sendviči, poledním kreativní menu, hledáme šikovného KUCHAŘE/KU a POMOCNÉHO KUCHAŘE/KU.

Náplň práce

KUCHAŘ: Požadujme vřelý vztah k práci s kvalitními čerstvými surovinami, kreativitu ve vytváření nových menu. HACCP a čistota na první místě. Jsme zaměřeni na Americké Brunche, bistro, moderní jídlo, burgery, steaky, denní menu, saláty, snídaně ale také na firemní akce, rauty, bufety, vánoční večírky.

Nabízíme

Nástupní plat na dva měsíce nabízíme 160,-Kč až 180,-Kč za hodinu + odměny. Po této restartovací době nabízíme velmi zajímavé finanční ohodnocení a bonusy až 5 % z denních tržeb, férové jednání, rodinnou – přátelskou atmosféru možnost realizovat – karierní postup a seberealizaci u nás (jako by to vlastnil sám!) Je toho hodně a rádi Vás uvidíme na osobním popovídaní si, protože nehledáme "zaměstnance" ale nové kolegy, kteří budou přizvání do společného úspěšného podnikání. Nástup Ihned. CV zasílejte na vkunert@email.cz

Dlouhý krátký týden

Prosím CV zasílejte ihned.

160,- / 180,- Kč hodina

 

Odpovědět na inzerát Uložit do oblíbených Vytisknout
Odeslat odkaz
Sdílet Inzerce zaměstnavatele
Používáním webu společnosti Solution Factory, s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti se používají soubory cookie.