Aloha bar, Jewel bar, Hangar bar & Venue Praha

Dušní 11
11000 Praha 1, Česká republika
Tel: 602251392
URL: http://www.alohapraha.cz
Kontaktní osoba: Viktor kunert
Bar
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
30 000 - 40 000
Čeština, Angličtina
Nástup Ihned

Nabízíme

nadstandardní platové podmínky a motivační program
možnost pracovního růstu ve stabilní formě s 13 letou tradicí
možnost se realizovat
fajn kolektiv a férové majitelé
ihned prosím zašlete CV na uvedený email a my se ozveme obratem.

Náplň práce

Do  Hangar baru hledáme servírku, číšníka. Nástup ihned, znalost koktejlů, vína, servis jídla, AJ podmínkou!!

Požadujeme

spolehlivost, samostatnost
a hlavně kladný přístup k práci
hledáme všechny kdo má práci s lidmi rád.