The Emblem Hotel

Platnéřská 111/19
11000 Praha, Česká republika
Tel: +420226202500
URL: http://www.emblemprague.com
Kontaktní osoba: Petr Kaiser
Hotel
Praha
Brigáda, Hlavní pracovní poměr
25 000
Čeština, Angličtina
Nástup Ihned, Dohodou

Do našeho útulného Wellness v centru Prahy hledáme vhodného kandidáta na pozici recepční & concierge.

Náplň práce

zodpovědnost za denní chod recepce a celého Wellness

řešení rezervací, nabízení služeb, prodej produktů a práci concierge

odpovídání na poptávky klientů

komunikace s hotelovými hosty

Požadujeme

příjemný vzhled a vystupování

anglický jazyk

předchozí zkušenosti s prací na recepci bude vítaná  ale není požadovaná

flexibilitu a organizační schopnosti

Nabízíme

dobré platové ohodnocení

možnost provizí z prodaných produktů a nabízených služeb

stravenky a jiné zaměstnanecké benefity

práci v mladém kolektivu 5* hotelu v centru Prahy