The Emblem Hotel

Platnéřská 111/19
11000 Praha, Česká republika
Tel: +420226202500
URL: http://www.emblemprague.com
Kontaktní osoba: Petr Kaiser
Hotel
Praha
Hlavní pracovní poměr
25.000
Čeština, Angličtina
Nástup Ihned

Do 5* hotelu v centru Prahy hledáme do svého teamu vhodného kandidáta / kandidátku na pozici recepční. Požadujeme anglický jazyk na velmi dobré úrovni.

Náplň práce

12hodinové směny

zajištění běžného chodu recepce a péče o hosty

Požadujeme

velmi dobré komunikační schopnosti - český a anglický jazyk samozřejmostí (další jazyky výhodou)

příjemné vystupování a upravený vzhled

spolehlivost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, samostatnost, pečlivost a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

dobré finanční ohodonocení

bonusy a výhody

práce v mladém kolektivu v příjemném prostředí 5* hotelu v centru Prahy