The Emblem Hotel

Platnéřská 111/19
11000 Praha, Česká republika
Tel: +420226202902
URL: http://www.emblemprague.com
Kontaktní osoba: Barbora Lipavská
Hotel
Praha
Hlavní pracovní poměr
Čeština, Angličtina
Nástup Ihned

Do 5* hotelu v centru Prahy hledáme do svého teamu vhodného kandidáta na pozici recepční/noční auditor.

Náplň práce

12hodinové noční směny (19:00 - 7:00)

zajištění běžného chodu recepce, péče o hosty a příprava podkladů na další den

vyřizování a zpracování denních účtů / guest ledger

kontrola rezervací

Požadujeme

praxi (min 1 rok) na stejné pozici

velmi dobré komunikační schopnosti - český a anglický jazyk samozřejmostí (další jazyky výhodou)

příjemné vystupování a upravený vzhled

spolehlivost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, samostatnost, pečlivost a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

nadstandardní nástupní plat

bonusy a výhody pro zaměstnance

školení a kurzy

práce v mladém kolektivu v příjemném prostředí 5* hotelu v centru Prahy