Restaurace NA PALUBĚ

Nádražní 306
79084 Mikulovice, Česká republika
Tel: +420739650785
URL: http://www.napalube.com
Kontaktní osoba: Tomáš Hochla
Logo Restaurace NA PALUBĚ
Restaurace
Mikulovice
Hlavní pracovní poměr
dohodou, vše ofiko
Nástup Dohodou

Hledáme schopného týpka a ne někoho koho bolí nohy po první šichtě :-)

Náplň práce

Příprava surovin, objednávky, dobré hygienické návyky, schopnost tvořit součás týmu, férové vystupování, vlastní invence. Pokud něco z toho nemáš, nevadí, rádi tě naučíme :-)

Požadujeme

Chuť být součástí týmu, proaktivní přístup, komunikační schopnosti.

Nabízíme

Výborné platové ohodnocení - i dohodou, školení, stáže, možnost ubytování. Smlouva na dobu neurčitou. Další firemní benefity.

Pracovní doba - krátký - dlouhý :

Po- Ne   9 - 21.30 hod

Restaurace a penzion Na Palubě 4****S