Art Nouveau Palace Hotel

Panská 12
110 00 Praha 1, Česká republika
URL: http://www.palacehotel.cz
Kontaktní osoba: Petr Frňka
Logo Art Nouveau Palace Hotel
Hotel
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
Angličtina, Němčina, Rusky
MS Word, MS Excel, Protel
Nástup Dohodou

Už vás nebaví být na home office? :) Přijďte pracovat k nám. Do našeho 5* hotelu v centru Prahy hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici Nočního manažera na recepci.

Náplň práce

- organizace a zpracování nočního auditu recepce

- aktivní komunikace s klienty

- check-in a check-out

- práce s hotelovým a rezervačním systémem

- vyřizování požadavků a stížností hostů

- vedení dokumentace a vyúčtování klientů

Požadujeme

·         Min. SŠ vzdělání

·         Výbornou znalost AJ + ČJ (další jazyky výhodou)

·         Prokazatelnou praxi na hotelové recepci

·        Smysl pro týmovou práci

·         Výjimečné komunikační schopnosti a proklientský přístup

·         Zvládání stresových situací

·        Znalost hotelového systému Protel výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme

            Zázemí stabilní české společnosti

·         Práci v příjemném prostředí 5* hotelu v centru Prahy

·          Zaměstnanecké benefity