Hotel u Ledu

Ringhofferova 336
251 69 Velké Popovice, Česká republika
Tel: 602 370 776
URL: https://hoteluledu.cz/
Kontaktní osoba: Andrea Hobzová
Logo Hotel u Ledu
Hotel
Velké Popovice
Hlavní pracovní poměr
26.000,- Kč / čistého + odměn
Čeština, Angličtina
HotelTime
Nástup Ihned

Hotel U Ledu je moderní 3 hvězdičkový hotel na Praze-východ se zaměřením na firemní klientelu, který nabízí 27 pokojů, dvě restaurace a wellness Máte zájem být součástí mladého, rodinného týmu?! Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat!

Náplň práce

Komplexní profesionální servis zaměřený na kvalitu a spokojenost hostů
Telefonická, písemná, osobní komunikace s hosty. Směny na krátký/ dlouhý týden, bez nočních směn na HPP.

Požadujeme

Zkušenosti z pozice recepční v hotelu výhodou
Přátelské, profesionální vystupování se zaměřením na spokojenost hostů
Flexibilitu, proaktivitu, pečlivost
Aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem, Znalost dalšího jazyka výhodou
Uživatelská znalost MS Office

Nabízíme

Finanční ohodnocení: 26.000,- Kč/čistého  + osobní odměna

Firemní stravování zdarma + vstup do wellness