Aloha bar, Jewel bar, Hangar bar & Venue Praha

Dušní 11
11000 Praha 1, Česká republika
Tel: 602251392
URL: http://www.alohapraha.cz
Kontaktní osoba: Viktor kunert
Bar
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
35 000,- +
Angličtina
Nástup Ihned, Dohodou

Ahoj barmanky! (páni tentokrát prominou). Jsme normálně nenormální tým, sportovně založený, sranda nám není cizí, a hledáme k sobě novou kolegyni - samostatnou barmanku.

Pozice není pro úplnou začátečnici, ale pokud jsi byla servírka a chceš dál na pozici barmanky, je to pro Tebe ideální. Všemu Tě rádi naučíme. Veselé barmanky vítány s otevřenou náručí.

Potřebujeme někoho minimálně s barovou angličtinou. Spolehlivost, kolegialita a loajalita je pro nás důležitá. Oplácíme stejnou mincí. :)

Střídáme si denní a noční směny, což je pro jednoho nevýhoda a pro druhého výhoda :)

Spousta bonusů jako kartička multisport, firemní obědy a večeře, teambuildingy, opravdu velmi přátelský kolektiv, sleva pro Tebe a Tvé blízké, atd.

Chceme komunikativní a příjemnou slečnu, protože práce ve dne nepřipustí příliš chyb, zákazníci jsou na to málo opilí :)

Pokud bys to u nás chtěla zkusit, pošli svůj životopis a fotografii na info@alohapraha.cz Budeme se těšit.

Náplň práce

Prosím o zaslání CV a dostavení na pohovor 100% Jen vážní zájemci, kteří hledají fajn zaměstnání a šéfy.

Požadujeme

Anglický jazyk, základní znalost koktejlů, samostatnost, šikovnost, časovou flexibilitu a příjemné vystupování. Hláme fajn člověka do našeho fajn týmu.

Odpovědět na inzerát Uložit do oblíbených Vytisknout
Odeslat odkaz
Sdílet Inzerce zaměstnavatele
Používáním webu společnosti Solution Factory, s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti se používají soubory cookie.