Hotel Ambassador Zlatá Husa s.r.o.

Václavské náměstí 840/5
110 00 Praha 1, Česká republika
Tel: 736 500 821
URL: http://www.ambassador.cz
Kontaktní osoba: Ing. Šárka Luxová
Logo Hotel Ambassador Zlatá Husa s.r.o.
Hotel
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
MS Word, MS Excel, ABRA
Nástup Ihned

Hotel Ambassador Zlatá Husa na Václavském náměstí hledá pracovníka/ci na pozici vedoucí ekonomického úseku.

Náplň práce

Komplexní zodpovědnost za finanční řízení společnosti s třemi provozovnami (hotely) Manažerské vedení finančního oddělení společnosti Odpovědnost za řádné vedení účetnictví společnosti, měsíční závěrky, roční závěrky s auditem, správu pohledávek Spolupráce s auditorem a daňovým poradcem Zpracování finančních podkladů pro vedení společnosti, zodpovědnost za reporting majiteli a výkonným ředitelkám jednotlivých provozoven Příprava finančních plánů, plánů cash flow Schopnost reagovat na změny legislativy

Požadujeme

VŠ ekonomického směru (případně SŠ ukončené maturitou s dlouholetou praxí v oboru) Praxe ve vedení účetnictví Znalost účetních programů, dále MS Excel, Word Schopnost vést a motivovat tým Samostatnost v rozhodování, zodpovědnost, spolehlivost a loajalita Praxe v hotelu nebo cestovním ruchu a znalost recepčního a restauračního programu výhodou Zkušenost s vedoucí pozici výhodou Znalost anglického jazyka vítána

Nabízíme

Odpovídající finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a zkušenostem Příjemné pracovní prostředí v profesionálním týmu Zázemí stabilní společnosti