Imperial Hotel Ostrava

Tyršova 6
70200 Ostrava, Tschechien
Tel: 599 099 712
URL: http://www.imperialhotelostrava.com
Kontaktperson: Lenka Slívová
Logo Imperial Hotel Ostrava
Hotel
Ostrava
Brigáda, Hlavní pracovní poměr
Tschechisch
Nástup Dohodou, Ihned

Chcete pracovat v prestižním čtyřhvězdičkovém hotelu a obohatit tak své zkušenosti? Přijďte rozšířit náš tým. Imperial Hotel Ostrava přijme na plný úvazek kuchaře/ku.

Stellenbeschreibung

- chystání pokrmů teplé kuchyně (a´ la carte menu, nedělní brunch...)

- příprava pokrmů pro nejrůznější akce pořádané v našem hotelu i mimo něj (catering, kongresy, bankety, svatby, oslavy, plesy...)

- česká a zahraniční kuchyně, moderní gastronomie

Stellenanforderung

-  samostatnost

- zájem o seberealizaci a vzdělávání

- svědomitost

- spolehlivost

Směny dvanáctihodinové (krátký - dlouhý týden), i So a Ne.

Wir bieten

- adekvátní finanční ohodnocení

- širokou škálu benefitů

- možnost vzdělávání

- práce v příjemném prostředí

- pracovní stabilitu