the italians wine food

Strakonická 1
150 00 Praha 5, Tschechien
Tel: 735 174 913
URL: https://www.theitalians.cz
Facebook: https://www.facebook.com/winefoodmarket/
Kontaktperson: Eva Vymětalová
Logo the italians wine food
Restaurant
Praha 5
Hlavní pracovní poměr
38000 - 40000 Kč
Englisch, Tschechisch
Eintritt nach Vereinbarung

Do našeho stále se rozvíjejícího podniku hledáme BARISTU / BARMANA.

Počítej s tím, že se budeš postupně vzdělávat v oblasti italské gastronomie, nabídneme Ti lekce italštiny, protože budeš mít výraznou slevu na nákupy, tak budeš ochutnávat  a dostaneš šanci uplatnit Tvoje nápady a silné stránky a tím se podílet na chodu firmy.

Jezdíme na společné gastronomické cesty a rádi se vzděláváme. Máme rádi italský životní styl, máme skvělé zákazníky i dodavatele a práce nás baví. Počítej s tím, že naše práce je náročná, právě kvůli tomu, že chceme věci dělat jak nejlépe umíme a aby nás naše každodenní snažení naplňovalo.

Stellenbeschreibung

 ·      servírování alkoholických a nealkoholických nápojů i míchaných drinků

·        příprava kávy

·        přijímání objednávek od servisu restaurace

·       péče o kávovar, mlýnek a ostatní baristické náčiní

·        udržování reprezentativního a atraktivního vzhledu baru

·       směny krátký dlouhý týden 11-23:00

Stellenanforderung

 předchozí zkušenosti na baru

 příjemné a reprezentativní vystupování

Wir bieten

HPP smlouva

stálá a férová mzda

sleva 30% na firemní nákupy

zaměstnanecký program věrnostních benefitů

Multisport za 400,- Kč

Jsme společnost lidí s vřelým vztahem k Itálii a italskému způsobu života. Dovážíme výborné italské víno a poctivé potraviny provozujeme restauraci, obchod, kavárnu, cukrárnu a naše práce nás moc baví.
Das Inserat BARISTA do italského konceptu wurde nicht zu den Favoriten gespeichert. Melden Sie sich bitte an.