BOTANIQUE HOTEL PRAGUE

Sokolovska 11
18600 Praha 8, Tschechien
Tel: 732970086
URL: https://kariera.hotelbotanique.com/
Facebook: https://www.facebook.com/botaniqueprague/
Kontaktperson: Šárka Koudelková
Logo BOTANIQUE HOTEL PRAGUE
Hotel
Praha 8
Hlavní pracovní poměr
od 40.000,- CZK + provize
Englisch, Tschechisch
Opera
Eintritt nach Vereinbarung

Máte zkušenosti z hotelové recepce a chcete se posunout dál? Otevíráme pozici Guest Service Supervisor!

Chcete pracovat pro značku, která klade důraz na ekologii, udržitelnost a zdravý životní styl?

Jsme moderní lifestylový hotel inspirovaný přírodou, který se snaží myslet do buducnosti a v našem ekologicky smýšlejícím přístupu podporujeme naše klienty i zaměstnance.

Stellenbeschreibung

Mezi hlavní náplň práce patří:

- zajištění celkového chodu recepce a organizace práce na recepci v rámci dané směny

- kontrola úkolů ostatních recepčních na směně - máme 214 pokojů - na směně jsou vždy 2 recepční a jeden GS Supervisor

- delegování a kontrola úkolů portýrů

- kontrola čistoty recepce, lobby, před hotelem, komunikace s housekeepingem

- komunikace s techniky ohledně oprav, poruch a stížností hostů na technické závady

- výpomoc při příjezdech a odjezdech, práce se systémem Opera

- spolupráce s finančním a obchodním oddělením (vystavení a kontrola faktur, natížení konferenčních akcí)

Stellenanforderung

- zkušenosti na pozici Recepční min. 2 roky, zkušenosti s pozicí Supervisora velkou výhodou

- zájem o obor a zájem o kontakt a denní komunikaci s hosty

- profesionální a přátelské vystupování

-český jazyk je podmínkou - máme vysoký podíl česky mluvících hostů

- anglický jazyk na komunikativní úrovni - denní komunikace s hostem

- znalost hotelového systému Opera velkou výhodou

Wir bieten

hlavní pracovní poměr na dobu určitou do 31.12.2025

- práci na směny - 12hodinové směny v čase 7:00 - 19:00 (směny víte 14 dní dopředu)

- kompletní zaškolení a možnost dalšího vzdělávání a odborných kurzů

- širokou škálu firemních benefitů - proplacení roční Lítačky, příspěvek na Multisport kartu, individuální kurzy angličtiny nebo němčiny zdarma, stravování v zaměstnanecké kantýně zdarma, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na obuv, sick days, finanční příspěvek za nadstandartní výkon (každý měsíc volíme zaměstnance měsíce)

 - výbornou dopravní dostupnost - sídlíme kousek od metra Florenc

Kromě pravidelné výplaty mzdy, včetně všech povinných příplatků, nabízíme našim kolegům a kolegyním další možnosti, jak mít práci u nás příjemnější nebo jak si zpříjemnit následně volný čas.

Moderní hotel inspirovaný přírodou v centru Prahy na Florenci, který nabízí 214 prostorných pokojů, moderní bistro & bar se sezónní i stálou kuchyní a konferenční místnosti. Náš koncept neustále inovujeme pro pohodlí hostů, kvalita pro nás není prázdné slovo a pracujeme na dalším rozšíření hotelu o dalších 55 nových prémiových pokojů. Pojďte k nám!