*****Hotel U Prince

Staroměstské náměstí 29
110 00 Praha 1, Tschechien
Tel: +420 775 863 073
URL: http://www.hoteluprince.cz
Kontaktperson: Michal Nerad
Logo *****Hotel U Prince
Hotel
Praha 1
Částečný úvazek, Externí spolupráce, Hlavní pracovní poměr
+50.000 Kč
Nástup Dohodou, Ihned

Staň se součástí týmu Bauer Hotel Group, buď naším kolegou a parťákem v jedné z nejznámějších pražských restaurací sídlící v nejatraktivnější části historického centra - restaurace U Prince.

Stellenbeschreibung

CO BUDE TVÝM ÚKOLEM?

PŘÍPRAVA surovin a VAŘENÍ české a mezinárodní kuchyně,

– odpovědnost za kvalitu zboží,

– řízení kolektivu spolupracovníků,

– finální ÚPRAVA pokrmů kontrola kvality výdeje,

SPOLUPRÁCE s ostatními kolegy v kuchyni na spokojenosti našich hostů.

Stellenanforderung

JAKÉ PŘEDPOKLADY BYS MĚL MÍT?

VYUČENÍ nebo ZKUŠENOSTI v oboru,

– chuť na sobě PRACOVAT a ZLEPŠOVAT se,

– ochotu tvrdě a dobře pracovat,

– vysokou schopnost TÝMOVÉ SPOLUPRÁCE.

Wir bieten

PROČ PRACOVAT U NÁS?

– získáš PRÁCI na HPP - krátký/dlouhý týden,

– velmi motivující MZDU obdržíš vždy v termínu,

– budeš pracovat v přátelském týmu v zajímavém prostředí na nejatraktivnějším místě centra Prahy,

– dáme ti možnost na sobě pracovat, zlepšovat se a PROFESNĚ RŮST,

– budeš-li potřebovat, můžeš se ubytovat v blízkosti hotelu za symbolickou ČÁSTKU,

JAKO ČLEN TÝMU ZÍSKÁŠ

–  jídlo na směně za pár korun,

– odměnu až 5.000 Kč za doporučení nových kolegů,

– slevy 50 % do všech našich restaurací,

– částečně dotovanou Multisport kartu, firemní akce...

Zaujala tě naše nabídka?

TAK SE NÁM OZVI!

Rádi tě uvidíme.

NASTOUPIT po dohodě můžeš třeba HNED.