HODNĚ DOBRÉ JÍDLO

Národní obrany 718/22
16000 Praha, Tschechien
Tel: 737278470
URL: http://www.hodnedobrejidlo.cz
Kontaktperson: Ladislav Vávra
Logo HODNĚ DOBRÉ JÍDLO
Restaurant
Praha
Hlavní pracovní poměr
při osobním setkání/individuál
Eintritt ab sofort

Stellenbeschreibung

HODNĚ DOBRÉ JÍDLO  provozovatel gastro provozů v Praze 6
příjme šikovného kuchaře na hlavní pracovní poměr, pro ranní provoz v režimu pondělí až pátek.

Jedná se o moderní vaření v konceptu české í zdraví prospěšné kuchyně.

Hledáme lidi, které gasronomie baví, s otevřenou hlavou, ale i srdcem, plné síly a poctivého přístupu k práci.

Vše co děláme, děláme pečlivě v moderních gastro zařízeních z kvalitních surovin s vědomím, že chceme, aby naše jídlo nejen výborně chutnalo, ale i prospívalo našim zákazníkům.

Pozice je vhodná pro mladé i zkušenější, kteří mají tuto práci rádi a  chtějí se rozvíjet v tak zajímavem oboru jako je gastronomie.

Organizaci kuchyně probíhá pod vedením zkušeného šefkuchaře Ondřeje Mandíka, s mezinárodními zkušenostmi.

Pracovní doba

pondělí - pátek 6 - 16 hod

Adesa prozozovny.

160 00 Praha 6 -Bubeneč

Wir bieten

HODNĚ DOBRÉ JÍDLO je již 9 let stabilním a prosperujícím provozovatel gastro komceptů moderní jídelny a dvou bister se zaměřením na vaření chutného a zdraví prospěšného stravování s moderními trendy v gastronomii. www.hodnedobrejidlo.cz

Das Inserat Příjmeme šikovného kuchaře wurde nicht zu den Favoriten gespeichert. Melden Sie sich bitte an.