the italians wine food

Strakonická 1
150 00 Praha 5, Tschechien
Tel: 732118619
URL: https://www.theitalians.cz
Facebook: https://www.facebook.com/winefoodmarket/
Kontaktperson: Eva Vymětalová
Logo the italians wine food
Restaurant
Praha 5
Brigáda, Částečný úvazek
25.000 -50.000 Kč
Englisch, Tschechisch
Eintritt ab sofort

Hledáme spolehlivou kolegyni/kolegu do týmu servisu italské restaurace.

V našem podnikání vycházíme z lety ověřených italských tradic založených na tom, že jídlo a pití je potěšením a zážitkem, který se vyplatí sdílet s ostatními.

Italská kuchyně je postavena na dokonalých lokálních produktech. A právě úcta k surovinám, jejich zpracování, původ, čerstvost a udržitelnost spolu s vírou v dobře odvedenou práci je to, co jako the italians – wine food uznáváme nade vše.

Naším cílem je vytvořit komunitu lidí, kteří rozumí tomu, jak důležité je to, co jíme a pijeme. Jsme totiž přesvědčeni, že v takové dobré společnosti chutná všechno mnohem lépe. I život sám. Jsme the italians – wine food.

Stellenbeschreibung

obsluha zákazníků v restauraci

práce s platebním terminálem

práce rezervačním systémem

Stellenanforderung

zkušenosti v pohostinství

proklientský přístup - milé a ochotné vystupování

úsměv na tváři

Wir bieten

práci ve stabilní společnosti

férové a pravidelné mzdové ohodnocení

mzda na výplatní pásku + tipy cca 1500/den

možnost profesního růstu v dinamickém prostředí

možnost přivýdělku v krátkém týdnu

Multisport za 400,-

sleva 30% na firemní produkty

výuka italštiny a angličtiny

mezinárodní pracovní prostředí

Jsme společnost lidí s vřelým vztahem k Itálii a italskému způsobu života. Dovážíme výborné italské víno a poctivé potraviny provozujeme restauraci, obchod, kavárnu, cukrárnu a naše práce nás moc baví.