Horský resort Dolní Morava

Velká Morava 79
561 69 Dolní Morava, Tschechien
Tel: +420 734 875 294
URL: https://www.dolnimorava.cz/kariera
Facebook: https://www.facebook.com/dolnimorava
Kontaktperson: Dominika Matoušková
Logo Horský resort Dolní Morava
Resort
Dolní Morava

Podařilo se vám nasbírat cenné zkušenosti v kuchyni a rádi byste nyní motivovali a posouvali celý kuchařský tým vpřed? Hledáme zkušeného a talentovaného Sous Chefa do nově zrekonstruované restaurace Marcelka.

Stellenbeschreibung

· ·        Vedení a dohled nad týmem kuchařů a pomocných pracovníků v kuchyni.

·        Asistence hlavnímu šéfkuchaři při plánování a přípravě jídel.

·        Zastupování šéfkuchaře v době jeho nepřítomnosti.

·        Zajištění atraktivní prezentace talíře a vysoké kvality.

·        Efektivní řízení zásob a objednávek surovin.

·        Příprava nových receptur a menu dle sezónnosti.

Stellenanforderung

·        Kreativita a vášeň pro gastronomii.

·        Schopnost vést tým a motivovat podřízené.

·        Výborné komunikační a organizační dovednosti.

·        Flexibilita a ochota pracovat o víkendech a svátcích.

Wir bieten

·        Práce v atraktivním horském prostředí.

·        Možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání.

·        Přátelský a profesionální kolektiv.

·        Možnost ubytování přímo v resortu nebo příspěvek na dopravu.

·        Bodová karta s využitím na atrakce v resortu.

·        Stabilizační a roční odměna.

Monika Slovačíková M:+420 734 875 294 E: slovacikova@dolnimorava.cz
Das Inserat Sous Chef wurde nicht zu den Favoriten gespeichert. Melden Sie sich bitte an.