OREA HOTEL ANGELO PRAHA

Radlická 3216/1g
15000 Praha 5, Tschechien
URL: https://www.oreaangelo.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/OREAhotelangelo
Kontaktperson: Kateřina Ticháčková
Logo OREA HOTEL ANGELO PRAHA
Hotel
Praha 5
Hlavní pracovní poměr
Englisch

BARMAN/BARMANKA OREA HOTEL ANGELO PRAHA

Láká Vás práce v atraktivním hotelovém prostředí? Jste komunikativní a stále se usmíváte? Jste rád/a v centru dění a máte přehled, co se kolem Vás děje?

Pak hledáme právě Vás. Přidejte se k nám!

Orea Hotel Angelo na pražském Andělu hledá do svého týmu nového/novou kolegu/kolegyni na pozici BARMAN/BARMANKA.

Stellenbeschreibung

· Budete přispívat k tomu, aby se u nás hosté cítili příjemně a měli chuť se k nám vracet.

· Obsluhovat hosty v atraktivním prostředí hotelového Lobby baru.

· Poskytovat informace hostům o nabídce nápojů a specialitách kuchyně.

· Dodržovat pravidla servírování dle standardů.

· Budete moci realizovat své nápady a uplatnit vlastní kreativitu.

Stellenanforderung

· Hledáme osobnost s příjemným vystupováním a zájmem o kvalitní servis hostům.

· Požadujeme svědomitost, spolehlivost, proaktivní přístup.

· Oceníme znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni.

· Podmínkou je praxe na obdobné pozici minimálně 2 roky.

Wir bieten

· Zajímavé mzdové ohodnocení a finanční benefity vyplácené každý měsíc (vše na výplatní pásce).

· Stravování na pracovišti zdarma.

· Práci na plný úvazek na dobu neurčitou.

· Balíček OREA BENEFITŮ po zkušební době - zaměstnanecké pobyty za zvýhodněné ceny ve všech hotelích OREA, slevy na stravování v rámci řetězce, příspěvek na penzijní připojištění, dny volna navíc, cafeteria systém, příspěvek na rekreaci dětí a další.

· Firemní večírky, sportovní teambuildingy, grilování a další akce.

· Příležitost pro osobní i profesní rozvoj a seberealizaci.

· Přátelský kolektiv lidí, přátelský a férový přístup vedení.