Hotel Element

Lipno nad Vltavou
38278 Lipno nad Vltavou, Tschechien
Tel: 727883871
URL: http://www.hotelelement.cz
Kontaktperson: Aleš Toth
Logo Hotel Element
Hotel
Hlavní pracovní poměr
35.000 - 40.000
Hores
Eintritt ab sofort

podívej se na nás naživo:https://youtu.be/8g7sNzg9U18

Unikátní cukrárna POVIDLOŇ přímo v centru Lipna nad Vltavou hledá manažera prodeje.

Cukrárna POVIDLOŇ je součástí nové restaurace STODOLA a hotelového projektu ELEMENT se 100 pokoji a velkým kongresovým centrem pro 500 osob.

Projekty POVIDLOŇ, STODOLA a ELEMENT jsou novým centrem života na Lipně. Nachází se přímo u nástupu na lanovku vedle centrálního parkoviště. Mají vlastní náměstí a unikátní atmosféru.

Cukrárna POVIDLOŇ vyrábí české zákusky v moderním pojetí, domácí zmrzlinu a denně peče čerstvé koláče.

Stellenbeschreibung

Náplň práce

Prodej zákusků a příprava kávy.

Vedení a zaškolování nových zaměstnanců.

Lehké administrativní práce.

Stellenanforderung

Požadujeme

Pracovitou a zodpovědnou osobnost.

Zkušenost z prodeje v cukrárně nebo jiných prodejem.

Základní znalosti a dovednosti práce s počítačem.

Jazyky: ENG nebo DE výhodou

Wir bieten

Nabízíme

Finanční ohodnocení 35 tis. Kč měsíčně

Svěží přístup ke všemu, co děláme.

Práci na hlavní pracovní poměr.

Slevy na nákup v prodejně INTERSPORT Lipno.

Možnost využití sportovního vybavení jednotlivých půjčoven.

Volný vstup do Aquaworld Lipno.

Skipas pro vlastní použití zdarma.

Ubytování v novém bytě v lokalitě.

HOTEL ELEMENT 4* s 96 pokoji, vlastním kongresovým centrem pro 400 osob a restaurací STODOLA s 300 místy k sezení se nachází přímo v centru Lipna nad Vltavou.